Chcete vědět, kam za krásou?

Chcete být krásná, ale nevíte, jak toho docílit? Dlouhé a husté vlasy, dlouhé řasy, upravené nehty, krásná postava. Přesně takové si klade žena nároky na svou krásou. Ale, kam za krásou? Dnes existuje celá řada klinik, která se věnuje kráse a nabízí v této oblasti bohaté služby. Mnoho žen vyhledává prodlužování řas, vlasů, zhušťování vlasů, modeláž nehtů, ale také liposukce všeho druhu. Velmi oblíbenou klinikou je YES VISAGE, kam chodí i slavné osobnosti pečovat o svou vizáž. Když už víte, kam za krásou, můžeme se podívat na jednotlivé služby, které klinika nabízí.

Dlouhodobé prodlužování řas

Dejte stop řasenkám a podstupte prodlužování řas. Můžete tak mít krásné dlouhé řasy během chvíle. Prodlužování řas se provádí metodou Luxus Lashes a řasenka se již stane minulostí. Metoda Luxus Lashes se provádí tak, že jsou umělé řasy jedna po druhé připevněny na přirozené řasy. Je možné si vybrat z mnoha délek a hrubosti. Prodlužování řas docílíte přirozeného vzhledu, vysokého lesku a vějířového efektu. Prodloužené řasy tímto způsobem vydrží až dva měsíce oproti nalepovacím umělým řasám, které nevydrží ani den.

Efektivní zhušťování vlasů

I s minimem vlastních vlasů můžete mít dokonalý účes. Dnes je velmi oblíbené zhušťování vlasů. Je to řešení pro řídké vlasy či problematické lysiny. Zhušťování vlasů se provádí systémy Volume+ a Microlines. Systém je naprosto promyšlený a přichycení je trvalé. docílíte tak dokonalého a přirozeného vzhledu vašich vlasů. Zvyšte si vlastní sebevědomí a buďte krásná po všech směrech. Zhušťování vlasů ocení ale nejen ženy, ale i mnozí muži, které trápí lysiny.

Sdílet článek