Co přináší kuřákům e-cigareta?

Kouření škodí zdraví, o čemž informují i krabičky od cigaret. Kouřením tabákových cigaret se do těla dostávají škodlivé látky, které způsobují nejen rakovinu, ale i celou řadu dalších onemocnění. Ale na trhu se objevila e-cigareta, která má zamezit kupování tabákových cigaret a chránit tak zdraví kuřáka. E-cigareta je svým vzhledem podobná tabákové cigaretě, ale princip fungování je založen na lepší technologii. E-cigareta obsahuje tekutou náplň, v níž je obsažen pouze nikotin pro uspokojení závislosti. Během kouření dochází k přeměně tekuté náplně na plynnou a tuto směs kuřák vdechuje. Nejsou tak zatěžovány plíce, ani cesty dýchací, protože tělo přijímá pouze nikotin, žádný dehet ani rakovinotvorné látky. Pára, která neškodí ani okolí, je pak kuřákem vydechována.

E liquid s příchutěmi

E-cigareta obsahuje e liquid, což je tekutá náplň obsahující nikotin. Můžete si zvolit e liquid s různým obsahem nikotinu.  Jestliže chcete přestat kouřit, nejprve byste si měli kupovat e liquid s vyšším obsahem nikotinu a postupně intenzitu nikotinu snižovat. Můžete tak docílit toho, že se závislosti na nikotinu úplně zbavíte. E liquid je k dostání také v různých příchutích. Velké oblíbenosti se těší čokoládová, kokosová, ba dokonce i tabáková příchuť. Z pestré nabídky si vybere skutečně každý.

E-cigareta jako dárek pro muže

Jestliže je váš muž kuřák a stále nevíte, jak ho odnaučit této závislosti, kupte mu elektronickou cigaretu jako dárek pro muže. Nejen, že váš muž tento dárek ocení, ale zároveň si bude šetřit své zdraví. Dnes je e-cigareta na trhu k dostání od mnoha výrobců. Jejich odlišnosti spočívají zejména ve vlastnostech, vzhledu a kvalitě provedení. Již nemusíte vymýšlet originální dárek pro muže, protože elektronická cigareta originálním dárkem skutečně je. Dopřejte svému muži to nejlepší na trhu.

Sdílet článek


Název: 3denní romantika v Brně pro 2 se snídaní do postele a 3chodovou romantickou večeří
Naše cena: 1990 Kč
Původní cena: 3490 Kč
Sleva: 43 %
Město: Pobyty
Zobrazit slevu

Název: Vánoční LED osvětlení do interiéru - 2 barvy na výběr
Naše cena: 99 Kč
Původní cena: 369 Kč
Sleva: 73 %
Město: Zboží
Zobrazit slevu

Název: Předplatné časopisu 21. století + History Revue v elektronické verzi a další bonus
Naše cena: 229 Kč
Původní cena: 779 Kč
Sleva: 71 %
Město: Zboží
Zobrazit slevu

Název: Kvalitní elektronická plnička cigaretových dutinek
Naše cena: 355 Kč
Původní cena: 999 Kč
Sleva: 64 %
Město: Zboží
Zobrazit slevu

Název: Originální LED lampa ve tvaru motýla – 2 kusy v balení
Naše cena: 229 Kč
Původní cena: 399 Kč
Sleva: 43 %
Město: Zboží
Zobrazit slevu

Název: Spěte si jako na zámku v posteli Bruno!
Naše cena: 2389 Kč
Původní cena: 4780 Kč
Sleva: 50 %
Město: Zboží
Zobrazit slevu