Co upoutá ženu na muži?

Ženy jsou různé a právě proto bylo nejspíš vymyšleno přísloví: Do ženy a do melounu nevidíš. Právě proto si často vybírají muže ne podle toho, jakou mají povahu, ale jak vypadají. Jistě, první co člověku padne do oka je tvář, ale to není to nejčastější místo, kam se ženy dívají. Celé roky se vedou všemožné statistiky, co je podle žen na mužích nejvíc zajímavé z hlediska fyzické krásy. Podle všech statistik, které doposud byly zveřejněny, je prvním místem kam padne zrak ženy, zadek. To není žádné překvapení. Ženy nejvíc upoutá takový, který je pevný a pěkně tvarovaný čili je to právě to samé, co upoutá muže na ženském těle, ovšem ne jako první.

Dále tedy jdou po postavě od hlavy až k patě. Až když muže tzv. sjedou, tak potom se pokoušejí o zevrubnou analýzu. Existuje taková speciální skupina žen, která je zaměřená na svaly. Není těchto slečen zrovna málo a jsou mezi nimi i zralejší ženy. Nejvíce žen, které zrovna svalnaté tělo na mužích obdivují, je ve znamení Blíženců. Není to zrovna překvapivé zjištění, protože žena Blíženec například už z podání ruky zjistí, co je muž zač. Je to nejvíc předvídavé znamení z celého zvěrokruhu. Mnoho žen se zaměřuje také na prsty.

Další věcí, které ženy na mužích nemohou odolat, podle jejich vlastních slov je pronikavý a smyslný pohled do očí. Mnohé uvádějí, že nezbytnou součástí je, aby je jejich partner sexuálně přitahoval. Pokud bychom nemluvili o fyzických záležitostech, tak všechny ženy se shodují na jediném poznatku, partner je musí mít rád. Skoro všechny ženy ocení na mužích, když se chovají přirozeně, v žádném případě povýšeně, případně když ze sebe dělají něco, co nejsou. Smysl pro humor je v těsném závěsu. Pokud je muž vtipný, má z poloviny vyhráno, jak se říká. Inteligence je také důležitou součástí vztahu, žádná sebestřednost ani sobeckost tam nemá místo.

Obecně je hezký vzhled považován jako polehčující okolnost. Nejméně procentuální podíl žen obdivuje společenské postavení muže. Ovšem, sto lidí, chutí, každá žena je individuální a má ráda něco jiného. Nemůžeme říct, že je tohle všechno pravda, kdybyste se třeba zeptali nějaké slečny na ulici, mohla by Vám říct úplně jiné věci, než jsou tady popsány.

Sdílet článek