Dar ze země vycházejícího slunce aneb P Shine

Po krásných, upravených a pevných přírodních nehtech touží snad každá z nás. Ale, bohužel, ne všem ženám byly od přírody dopřány zdravé, pevné a rostoucí nehty, a tak se spousta z nich rozhoduje pro modeláž nehtů. Ale to je chyba. Modeláž nehtů ještě více přírodní nehty zničí. Jak tedy docílit krásných přírodních nehtů, které budou dominovat svým vysokým leskem? Jednoznačná odpověď je P Shine, japonská manikúra, na kterou se dnes podíváme blíže.

Vznik společnosti P Shine

Stejně jako celá řada šikovných vynálezů, tak i nový princip leštění nehtů pochází z Japonska, ze země vycházejícího slunce. Už císařské gejši se před několika sta lety pyšnily krásnými a lesklými nehty, aniž by potřebovaly bezbarvý lak. Stačilo pouze dodržet tradiční postup a použít přírodní produkty.

Ale samotný název P Shine, který slouží jako označení pro manikúru i pro firmu, vznikl v roce 1958. V tomto roce byla založena tokijská společnost P Shine, která začala produkty na manikúru vyrábět ve velkém a distribuovat je do všech koutů světa.

Manikúra P Shine

Neničte si své nehty ještě více tím, že podstoupíte modeláž nehtů. Gelové či akrylové nehty vašim přírodním nehtům rozhodně neprospějí, ba naopak. Pokud vám vaše přírodní nehty nechtějí růst, nebo jsou slabé a lámou se, chybí jim vitamíny, které jim můžete dodat právě prostřednictvím manikúry P Shine.

P Shine produkty a také metoda jako taková se začala postupně rozšiřovat do všech koutů světa – do Evropy i USA. I v České republice se tato metoda objevila teprve nedávno, ale za krátkou dobu si získala celou řadu příznivců. P Shine je čistě přírodní manikúra, která podpoří prokrvení a růst nehtů, dodá jim vitamíny, zpevní je a ochrání před nepříznivými vlivy. Ale pozor, P Shine se nesmí aplikovat na úplně zničené nehty. V takovém případě je nezbytné, aby se nehty nejprve zregenerovaly, až potom můžete nasadit P Shine.

Jestliže jste již manikúru podstoupili v některém nehtovém studiu a zalíbila se vám, pak můžete potěšit i svou kamarádku či maminku. Mnoho nehtových studií totiž nabízí dárkové poukazy nejen na modeláž nehtů, ale dnes už také na P Shine.

Sdílet článek