Elektronická cigareta nezasahuje do rozpočtu

Chcete přestat kouřit, protože vám kouření značně sahá do domácího rozpočtu? Nebo chcete přestat se svým zlozvykem, abyste zlepšili své zdraví? Ať už je důvod jakýkoliv, určitě vás nadchne elektronická cigareta. Nejen, že vám ušetří měsíční náklady na kouření, ale také je šetrnější k vašemu zdraví. Dokonce můžete s elektronickou cigaretou přestat kouřit úplně. Elektronická cigareta je založena na zcela jiném principu než tabáková cigareta. Do těla se dostává čistý nikotin, čímž se uspokojí kuřákova závislost.

Z eliquid vznikne pára

Do elektronické cigarety se dávají tekuté náplně eliquid, které se postupně kouřením přeměňují na plynnou směs. Vzniká tedy pára, kterou kuřák vdechuje a vydechuje. Přední výhodou je, že tato pára nezapáchá, a tak neobtěžuje okolí. Eliquid je k dostání v různých příchutích – od ovocných, přes čokoládové, až například po exkluzivní novinku Redbull. Navíc si můžete eliquid vybrat i podle intenzity nikotinu.

Elektronická cigareta jako dárek

Pokud hledáte vhodný dárek pro svého kamaráda či kamarádku, kuřáky, pak můžete zvolit také elektronickou cigaretu. Takový dárek kuřáka určitě potěší. Je originální a kuřáka nikdy nezklame. Aspoň si vyzkouší, jaké to je kouřit zdravěji a levněji.

Sdílet článek