Gelové laky? O tom jste ještě neslyšeli!

Nezaujaly vás akrylové, ani gelové nehty? Nepodmanila si vás ani elegantní francouzská manikúra, kterou má na nehtech každá druhá žena? A nemáte trpělivost ani s klasickými laky na nehty, které se do druhého dne začnou loupat? Můžete vyzkoušet gelové laky, které jsou na českém trhu poměrně mladé. Pojďme se podívat na jejich přednosti.

Dnes vám mohou nehtové salony nabídnout modeláž akrylových a gelových nehtů. Těmito cestami si můžete nechat vytvořit krásné a upravené nehty, které vám vydrží i několik týdnů. Musíte však chodit na pravidelné doplňování gelu či akrylu. A akrylové a gelové nehty navíc ničí vaše přírodní nehty, oslabují je a vysávají z nich všechny vitamíny. Vyzkoušejte tedy novou metodu, která se provádí gelovými laky.

Gelové laky a jejich výhody

O gelových lacích dnes slyšela jen málokterá žena. Na trhu jsou teprve krátce, ale brzy se dostanou na výsluní díky svým výhodám. Nečekají na vás žádné nepříjemnosti, jako je tomu u modeláže gelových a akrylových nehtů. Gelové laky se vám nabízí v mnoha barevných odstínech, malbách a vzorů. Zdobení nehtů nebylo nikdy jednodušší. Navíc si můžete nechat udělat i francouzskou manikúru, možnosti jsou neomezené.

Gelové laky mají přednosti gelu – jsou pružné a přilnavé. Ale výhodou je, že nebudete při jejich aplikaci používat žádné šablony, ani tipy na nehty. Gelové laky se totiž aplikují přímo na přírodní nehet. Navíc na nehtech není nikterak vysoká vrstva laku, a tak nehty vypadají neustále přirozeně. A nadchne vás skutečnost, že gelové laky vydrží na nehtech poměrně dlouho. Nemusíte se bát, že by se vám do druhého dne lak oloupal.

V současnosti existuje jen málo nehtových studií, které nabízí možnost zdobení nehtů gelovými laky. Tak si kupte gelové laky dom a pečujte o své nehty doma, není to nic těžkého. Stačí si pouze udělat čas na sebe.

Sdílet článek