Jak na krásné gelové nehty

V dnešní době každá žena sní mít krásné nehty. Ne každá žena má nehty, se kterými je spokojená. Proto v dnešním době se často používají, tzv. gelové nehty určené pro ženy. Takovéto nehty mají výhodu v tom, že jsou vytvořené bez našeho zásahu a vypadají jako vlastní.

Jak na ně

Aby byly vaše nehty hezké, potřebujete k tomu potřeby, bez nichž by to jinak nešlo. Před nasazením umělých nehtů je důležité mít nůžky, aby jste své přírodní nehty zkrátily na určitou délku a pokud nám délka vyhovuje můžeme přejít k dalšímu kroku. Je potřeba brusek, frézky a pilník, na spilování. Spilování původních nehtů je důležité pro nasazení umělých nehtů, aby líp přilnuly a držely. Dále použijeme lepidlo, ale určené pro nehty a nehet přilepíme. Na moment přidržíme, aby se umělý nehet uchytil na přírodní.

Jako základní věcí patří do našich potřeb pro tvorbu samotné gelové nehty, kterých máme na výběr hodně typů. Nejlepší jsou akrylové, protože mohou lépe držet. Dál jsou potřeba kleštičky, kterými zastřihneme délku umělých nehtů. Některé ženy neumějí pracovat s moc příliš dlouhými nehty, nebo nejsou vhodné v zaměstnání. Po zastřižení, nalepení a obroušení potřebujeme UV lampu, aby nám umělé nehty rychleji zaschnuly. A nakonec je tu zdobení nehtů, takže je dobré mít zdobičky, nějaké laky, kterékoliv barvy, samolepky na nehty a nebo třpytky. To už záleží na ženě, které zdobení by ráda na své nové nehty. Ke zdobení nehtů je dobré mít štětce, které bývají součástí v sadách pro úpravy nehtů.

Věškeré potřeby se nacházejí v kosmetických kufřících, které si můžete objednat v internetových obchodech, nebo koupit přímo v kosmetických salónech.

Sdílet článek