Každá z nás může být „na úrovni“

Mnohé z nás určitě už přemýšlely nad tím, jak se liší obyčejná žena od té, o které se říká, že je „na úrovni“.
Která z nás by nechtěla sebevědomě vystupovat, inteligentně konverzovat a k tomu být za všech okolností upravená a okouzlující?
Pozor – nezaměňujme úroveň jen se stylem oblékání a množstvím značkových kabelek ve skříni. Samozřejmě i na vizuálním dojmu záleží, ale nechceme – li vypadat jako pouhé ramínko na krásné šaty, musíme do koktejlu dokonalosti přidat i šarm, inteligenci a eleganci.
Buďme ženou, která si umí udržet a obhájit svůj styl. Tou, která žije v souladu s tím, co představuje navenek a tím, co si drží v sobě. Zkusme v sobě objevit vlastní potenciál, jak se takovou ženou stát.
Zamysleme se nejprve nad tím, v jaké oblasti se cítíme dobře, kde se nám daří a za jakou stránku své osobnosti nás nejen chválí okolí, ale na kterou jsme také samy nejvíce hrdé.
Takovou stránku svého „já“ pak zkusme podle svých schopností a možností rozvíjet a dovést k dokonalosti.  Možná to zní povrchně, ale nemluvím zde jen o duševních půvabech a schopnostech, i když ty jsou pro základ sebevědomí ženy možná to nejdůležitější.
Mluvím i o stylu oblékání, který nemusí být vždy trendy, a přesto způsobí, že se za námi muži otáčejí a jiné ženy si lámou hlavu nad tím, jak to děláme, že nám to tak sluší. O tom, jak důležité je najít účes, ve kterém se cítíme skvěle a líčení, které podtrhne naše vnější „já“.
Pokud zjistíte, že jste na vytvoření svého stylu vlastními silami krátké, nestyďte se za to, že budete trošku nebo i více kopírovat někoho, kdo má na úroveň takříkajíc patent. Hledejte, inspirujte se, napodobujte to dobré, co už někdo vymyslel před námi.  Nebojte se navštívit specialisty na krásu – kadeřníky a vizážisty. Stylista vám pomůže se změnou šatníku tak, abyste byla elegantní za všech okolností.
Stát se ženou na úrovni jistě za snahu stojí.

Sdílet článek