Krásné a trvanlivé podlahy s podlaháři Ekomplex

Kvalitní podlahy zásadně ovlivňují kvalitu našeho bydlení a proto bychom je měli vždy svěřit zkušeným řemeslníkům. Podlaháři Ekomplex pokládají podlahy krásné a trvanlivé.

Protože kvalita podlahy významně ovlivňuje naši spokojenost s bydlením, vyplatí se její volbu nepodcenit. Než se rozhodneme pro konkrétní typ podlahy, měli bychom znát vlastnosti jednotlivých materiálů, které se na podlahy používají. Dřevěné podlahy patří mezi nejkrásnější, jsou však velmi náročné na údržbu. Údržba parketové podlahy je ve srovnání s dřevěnou podlahou mnohem snadnější. Podlahy z lamina lákají nejen svou cenou, ale i svými užitnými vlastnostmi. Moderní linoleum nabízí širokou paletu designově atraktivních podlah. Neméně oblíbené jsou vinylové podlahy. Originální řešení nabízejí korkové nebo bambusové podlahy. Nejoblíbenější podlahovou krytinu představují koberce, které nabízejí nepřebernou paletu mnoha barev a vzorů.

Plovoucí podlahy – jednička v technologiích

Plovoucí podlahy jsou dlouhodobě považovány za jedničku mezi podlahovými technologiemi. Proč je tomu tak? Mezi hlavní výhody plovoucí podlahy patří rychlá pokládka a vynikající užitné vlastnosti, a to především snadná údržba a dlouhá životnost. Zákazníci si dále pochvalují krásný dekorativní vzhled a velice příznivou cenu.

Zkušení podlaháři – záruka kvality

Při realizaci podlahy bychom měli věnovat pečlivou pozornost nejen pečlivému výběru materiálu podlahy, ale také přípravě rovného podkladu pro podlahu a správně zvolené technologii. Můžete zvolit sebelepší materiál na podlahu, pokud však její realizaci nesvěříte zkušenému podlaháři, můžete se v budoucnu dočkat nemilého překvapení. Pouze zkušení podlaháři mohou garantovat záruku kvalitně položené podlahy.

Potřebujete položit plovoucí podlahy?

Pokud tedy potřebujete položit plovoucí podlahy, vždy se obraťte na kvalifikované řemeslníky, kteří svému oboru rozumějí. Ukázkovým příkladem kvalitní řemeslné práce je podlahářství Ekomplex. Podlaháři Ekomplex provádí pokládku plovoucích podlah ze všech osvědčených materiálů, jako jsou dřevěné, laminátové, vinylové, korkové a bambusové plovoucí podlahy.

Podlaháři Ekomplex – specialisté na podlahářské práce

Podlaháři Ekomplex patří mezi uznávané specialisty na podlahářské práce. Pokládka podlah, renovace dřevěných podlah, instalace korkových podlah, montáže masívních dřevěných podlah, pokládání parket, linolea a koberců, to je jen ukázka prací, které podlaháři provádí po celé České republice. Sortiment firmy je materiálově i řemeslně rozmanitý a ověřený léty praxe. Svěřte své podlahy odborníkům z řemeslnického cechu Ekomplex!

Sdílet článek