Kvalitnější a pevnější akrylové nehty

Upravené a krásné nehty jsou vizitkou každé ženy. Avšak ne všechny mají krásné nehty od přírody, a proto se přiklání k modeláži nehtů. Jsou dvě kategorie nehtů – akrylové nehty a gelové. U nás se častěji používá právě technika s gelem, i když akrylové nehty dominují mnoha výhodami. S akrylovými nehty se setkáme spíše v USA, u nás jsou zatím stále nedoceněné. Chcete-li mít krásně vypadající a pevné nehty, měli byste nad akrylem přemýšlet. Akrylové nehty dominují mnoha výhodami.

Akrylová modeláž nehtů

Modeláž nehtů akrylem se provádí dvěma způsoby – buď přímo na přírodní nehty, nebo za použití tipů (šablonky). Modeláž nehtů je naprosto rychlá a provádí se přibližně hodinu včetně zdobení nehtů. Nehty jsou prostřednictvím akrylu vytvarovány do požadovaného tvaru a následně jsou potřené gelem, a to buď barevným či čirým. Poslední fázi modeláže nehtů tvoří zdobení.

Nepoužívá se UV lampa

Jak jsme již uvedli na začátku, akrylové nehty mají mnoho nesporných výhod. Na prvním místě je vysoká pevnost, a proto jsou akrylové nehty doporučovány zejména ženám, jejichž každodenní náplní jsou manuální práce. Akrylové nehty nepotřebují při modeláži nehtů ani UV lampu, protože akryl tvrdne přírodně. UV lampa je tak zbytečným příslušenstvím ve výbavě. UV lampa se používá pouze u gelových nehtů. V neposlední řadě je velkou výhodou i rychlost provedení akrylových nehtů.

Rozmanité zdobení nehtů

Akrylové nehty se vyznačují tím, že na ně můžeme aplikovat nejrůznější zdobení nehtů. Jednak mohou nehty zářit jednoduchým zdobením, ale i zdobením ve 3D pomocí tvarovacích hmot. Zdobení nehtů je u akrylu skutečně rozmanité a můžeme na tento typ nehtů aplikovat i takové zdobení, které u gelových nehtů nepřipadá v úvahu. Zdobení nehtů se tak stane pro mnohé ženy zábavou.

Sdílet článek