Kvalitní produkty P SHINE

Krásné a zdravé nehty dnes může mít každý. Stačí k tomu pouze trpělivost a produkty značky P SHINE. Jedná se o přírodní techniku úpravy nehtů. P SHINE zahrnuje produkty, které obsahují včelí vosk, mateří kašičku, jemné parafíny, glycerin a celou řadu vitamínů. Název P SHINE vznikl v roce 1958 dle stejnojmenné tokijské společnosti, která se věnovala výrobě produktů pro tuto metodu ve velkém. P SHINE začala distribuovat své produkty do zahraničí a oblíbenosti si získala jak v Evropě, tak i USA. P SHINE nejen, že vypadá jako lak, navíc se jedná o přírodní manikúru, která podporuje růst a prokrvení nehtů.

Základem je sada na gelové nehty

Chcete-li se však věnovat modeláži nehtů, pak budete potřebovat základní vybavení, bez něhož se modeláž nehtů neobejde. Sada na gelové nehty, která je na trhu k dostání v různém rozšíření, obsahuje pro začátečnice vše potřebné. Nechybí v ní UV lampa, tipy pro nehty, šablony, UV gely, štětce či pilníky. Sada na gelové nehty je rozdělena na sadu pro začátečnice a sadu pro pokročilé. Je pouze na vás, kolik jste ochotni do vybavení pro začátek investovat. Sada na gelové nehty se také liší obsahem, což je dáno zejména výrobcem. Sada na gelové nehty se stane vaší pravou rukou při modeláži nehtů.

Nesmí chybět UV lampa

Pokud se rozhodnete pro gelové nehty, nesmí vám ve vybavení chybět UV lampa, která slouží ke ztvrdnutí UV gelu. UV lampa je jednak obsažena v sadě na gelové nehty, kde je ale dostupná pouze v základní formě. Jestliže budete chtít UV lampu s více funkcemi, musíte si připlatit a koupit si ji zvlášť. Na trhu je k dostání UV lampa, na níž si můžete nastavit teplotu, čas a podobně. Je pouze na vás, kolik jste ochotni do UV lampy investovat. Vsaďte na kvalitu, nikoliv na cenu.

Sdílet článek