Nové trendy: krásné nehty i za půl hodiny

Trendy v modeláži nehtů se ubírají neustále novým směrem a vývoj se opět posunul o krok dopředu. I přesto, že zdravotnický portál nedoporučuje modeláž nehtů, protože se tím ničí přírodní nehty, spousta žen nedokáže odolat. Před dvaceti lety jste mohla obdivovat úpravy nehtů za pomocí akrylu či gelu s klasickou francouzskou manikúrou. Tyto nehty vypadaly opravdu krásně a staly se součástí image každé ženy. V dnešním článku se ale podíváme na nové trendy v této oblasti.

Možná jste ani nevěděla, že se modeláž nehtů používá třífázovými a dvoufázovými gely. Od těchto gelů se v moderních nehtových studiích upouští a dominantní roli zaujímají jednofázové gely s různou modifikací. I tato modeláž nehtů a následná úprava si vyžadovala kdysi časovou náročnost, s níž musela jak klientka, tak i pracovnice nehtového studia počítat. Někde jste musela být ve studiu i více než hodinu a půl.

Jak jistě sama víte, laky na nehty se poměrně rychle odlupují či praskají. Ráno si nehty nalakujete a do druhého dne nezůstanou tak krásné jako ihned po lakování. A tak se snažili výrobci gelu a akrylu najít alternativní metodu, jak docílit neodolatelného vzhledu laků po několik týdnů. Tyto laky byly nahrazeny barevnými gely v kelímku, které pak byly nahrazeny speciálními barevnými gel laky.

UV gel laky získávají na oblíbenosti

V současné době jsou velmi oblíbené UV gel laky, které jsou v porovnání s klasickými laky trvalejší. Vydrží vám až tři týdny a jsou neustále krásné. Jejich nanášení je poměrně snadné, mají svou charakteristickou viskozitu, a tak na nehtech vytváří lepší vzhled. Snadno se snímají a také se dají rozpustit v odlakovačích. UV gel laky se stávají častější variantou než gelové či akrylové nehty. A není se čemu divit.

Novinkou na trhu jsou LED gely, které jsou díky svým vlastnostem opravdu revolučním výrobkem. Na vytvrzení gelu se používá LED lampa, díky čemuž se doba modeláže zkracuje na neuvěřitelných 25 minut. Mějte své nehty krásné do půl hodiny, a to s LED gely, které dnes útočí i na český trh.

Sdílet článek