OPI – záruka kvality

Krásné a upravené nehty jsou pro ženu jakousi vizitkou. Ať už máte důležitou pracovní schůzku, chystáte se na narozeninovou oslavu, nebo potřebujete jít pouze nakoupit, na upravenost svých nehtů byste neměla zapomínat. Ale aby nehty vydržely dlouho upravené, je nezbytné mít kvalitní produkty. Zárukou kvality je značka OPI, která slibuje nejen rozmanitost produktů, ale také skvělé ceny. OPI nabízí olejíčky na nehty, laky na nehty, nejrůznější krémy na ruce. V pestré nabídce OPI si vybere produkty pro své ruce i nehty každá z vás.

UV lampa je základ modeláže

Jestliže vám příroda nenadělila krásné a zdravé nehty, připadá v úvahu modeláž nehtů, díky níž získáte elegantní vzhled svých nehtů. Reprezentujte se svými nehty v tom nejlepším světle. Dnes modeláž nehtů zvládne každá šikovná žena i z pohodlí svého domova. Stačí investovat do základního vybavení. Důležitou součástí příslušenství je UV lampa, která slouží ke ztvrdnutí gelu. Pokud se rozhodnete pro akrylové nehty, UV lampa vám bude zbytečná, protože akryl tvrdne přirozenou cestou. UV lampa je k dostání buď v základní variantě, vhodná pro začátečnice, nebo v rozšířené variantě, která má již řadu nastavení a kterou ocení zejména pokročilé.

Celkový dojem dodává zdobení nehtů

Poslední fází modeláže nehtů je jejich zdobení. Bez zdobení nehtů se neobejdete, protože právě laky, kamínky a další malé předměty dodávají nehtům neopakovatelný vzhled. Zdobení nehtů je pouze na vás a věřte, že fantazii se v této oblasti meze rozhodně nekladou. Zdobení nehtů je rozmanité, od kamínku, glittrů, přes razítka až po piercingy na nehty. Na své si přijdou i extravagantní ženy preferující ojedinělost.

Sdílet článek