Rozjeďte e-shop, který bude vydělávat

My, ženy, máme občas tendenci příliš se spoléhat na muže. Přitom dobrých nápadů máme často víc, než oni. Příkladem toho jsou internetové obchody, které založily ženy v době, kdy byly na mateřské dovolené. Většina těchto e-shopů je zaměřená právě na rodiny s malými dětmi, nabízí zboží jejich každodenní spotřeby, nebo se specializuje na výrobky, které tyto maminky marně hledaly v nabídce stávajících internetových obchodů. Z drobného přivýdělku se časem stal pravidelný příjem, který je neodvádí na celé dny od rodiny.

Brzdí vás technická stránka věci?

Možná byste to i vy ráda zkusila. Možná máte dokonce jasno v tom, co byste prodávala. Jenže nevíte, jak založit internetový obchod. Nejste zrovna ajťák a zaplatit si profesionála – to by se ten obchůdek snad ani nevyplatil. No, všechny víme, že se správným partnerem je život snazší. I tvorba e-shopu je jednoduchá, jestliže budete spolupracovat s někým, kdo o tom něco ví a má už za sebou nějakou zkušenost.

Se správným partnerem je všechno jednoduché

Nepřeháním, budete mít svůj online obchůdek doslova na pár kliknutí. Jediné, co budete řešit, je jeho kabátek – z mnoha grafických šablon si najdete tu nejlepší. Dobré je, že první měsíc si všechno zkoušíte a testujete, teprve potom jedete naostro.

A kolik za to? Celý ten internetový obchůdek včetně grafického zpracování a všech budoucích aktualizací a vylepšení je zadarmo. Platíte jen pronájem e-shopu a ten se odvíjí od počtu položek, které máte v nabídce. Jestli máte jen pár desítek artiklů, vejdete se do pětistovky.

Aby e-shop vydělával

Možná jste o tom dosud nepřemýšlela, ale zlákala vás možnost mít svůj e-shop snadno a rychle. A přemýšlíte, co prodávat, aby váš internetový obchod opravdu vydělával. Připomenu, co bylo napsáno hned na začátku. Jsou to dvě základní pravidla úspěšného podnikání:

1. Dejte svým zákazníkům to, co potřebují každý den. Budou to kupovat každý den.

2. Jestli jste něco na internetu hledala a nenašla, tak to je to pravé pro váš obchod. Protože i další lidé to na internetu dosud marně hledají.

Sdílet článek