Trápí vašeho muže impotence? Podpořte ho!

Impotence postihuje až 54 % mužů ve věku 35 – 65 let. Erekce je ale rozdělena do čtyř stupňů a každého muže trápí jiný stupeň poruchy. Některé problémy s erekcí nejsou dlouhodobé, nebo nemají častou frekvenci, jiné jsou zase dlouhodobějšího charakteru, což může vést až k impotenci. První stupeň neboli impotence je, že penis není pevný při erekci. V rámci druhého stupně je penis pevný, ale nedostatečně pro průnik. Ve třetím stupni je penis dostatečně pevný pro průnik, ale není úplně tvrdý. Ve čtvrtém stupni je penis tvrdý a rigidní. Do jaké kategorie se řadí váš partner? Pokud mu náleží první stupeň, doporučuje se návštěva lékaře.

Čím jsou způsobeny problémy s erekcí?

Možná ani nevíte, čím jsou problémy s erekcí způsobeny. Nepodezřívejte hned svého partnera z nevěry, nebo netrapte sebe, že jste málo atraktivní. Problémy s erekcí bývají spojené se stresem, depresemi, ale také se špatnou životosprávou. Někdy se problémy s erekcí stávají ukazateli, že je s mužem něco v nepořádku, že ho trápí ještě jiné onemocnění. Například u diabetiků je zjištěn vysoký výskyt impotence či problémů s erekcí. Také rakovina či problémy s prostatou mohou negativně působit na erekci. Podpořte svého partnera, protože impotence snižuje jeho ego.

Kvalitní erekce s Erectanem

Chcete-li pro svého partnera něco udělat, můžete mu zakoupit doplněk stravy na podporu erekce. Velmi oblíbený je Erectan, díky němuž váš partner docílí kvalitní erekce. Je možné koupit Erectan 400 mg pro okamžité užití před sexuálním stykem. Erekce se tak dostaví do 60 minut. Nebo je k dostání varianta pro dlouhodobé užívání – Erectan ManLONG. Výsledky kvalitní a dlouhé erekce se dostaví již během několika týdnů. Vraťte se s partnerem opět k plnému sexuálnímu životu.

Sdílet článek