Zbavte se povislé kůže jednou pro vždy!

Povislá a nezpevněná pokožka nepřidá na sebevědomí nikomu. Při hubnutí se snažíme shodit přebytečná kila. Když se tuků v pase zbavíme, jako vzpomínka nám často zůstane povadlá kůže.  Naštěstí existuje hned několik způsobů, jak si tělo znovu zpevnit. 

lifting Thermage

Se zpevněním pokožky pomůže cvičení

Povislou kůži na břiše, vnitřních stranách stehen nebo paží nemusíme získat jen po hubnutí, ale třeba i během těhotenství. Kůži v obou případech nejlépe zpevníme pomocí cvičení. Ideální je k tomu zvolit posilování. Se správným cvičebním plánem nám pomůže profesionální trenér. K tomu, aby byla naše kůže krásně pevná, ale nemusíme jen dřít v posilovně a zvedat těžké činky. Účinné je i domácí posilování pouze s vlastní vahou. 

Zařaďte pravidelnou masáž

O svou pokožku a její pružnost se musíme starat. V boji s povislou kůží pomůže i pravidelná masáž. Pokožka se víc prokrví a nastartuje se lymfatický oběh. Kůži bychom také měli dobře promastit, aby nebyla suchá a zbytečně se nenamáhala. Masáž si můžeme dopřát sami doma, nebo navštívit odborníka. 

Vyzkoušejte neinvazivní radiofrekvenční lifting

Osvědčeným a vysoce účinným způsobem, jak se nevzhledné a povislé kůže nadobro zbavit, je radiofrekvenční lifting.  Specialisté pomocí této metody dosahují stejných výsledků jako plastičtí chirurgové. Výhodou Radiofrekvenčního liftingu Thermage® je to, že procedura nijak nezasahuje do těla. My po zákroku také nemusíme podstupovat žádnou zdlouhavou rekonvalescenci.

Jedno ošetření vydrží až 7 let

S hloubkovým radiofrekvenčním liftingem Thermage® pracují i specialisté z kliniky Mediestetik. Metoda je unikátní v tom, že působí v hlubších vrstvách kůže. Ošetření podstoupíme pouze jednou s tím, že se efekt dostaví během půl roku. Kůže nám vydrží krásně zpevněná až dalších sedm let.

Sdílet článek