Dopřejte svému tělu blahodárné účinky masáží

Ideálním společníkem při útěku ze všedního dne je relaxační masáž. Vaše tělo vnímá každý pohyb dlaní, prstů i loktů jako balzám. Touto cestou se od vašeho těla odpoutává stres, odbourají se nepříjemné blokády a vy se začnete cítit lépe. Při masáži budete mít pocit, že nemáte žádné starosti, pročistí se vám tělo i mysl. Z masážního studia si odnesete neopakovatelné zážitky. V dnešním článku se podíváme na druhy masáží a jejich výhody.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je označována jako Lomi Lomi, což havajsky znamená předloktí. Masáž se totiž provádí specifickým střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a také předloktím. Exotická havajská masáž je považována za perlu mezi masážemi. Jejím cílem je podpořit vyrovnané fyzično a duševno. Pro člověka má havajská procedura vysoký relaxační účinek, dodává tělu a mysli klid, pohodu, štěstí a dostatek odpočinku.

Cílem havajské masáže je stimulovat pro krevní oběh a lymfatický systém, harmonizovat tělo a duši. Také dokáže odstranit svalovou bolest, zbavíte se únavy a napětí a můžete se touto cestou zbavit i stresu. Dokonce havajská masáž napomáhá detoxikaci organismu. Havajské masáže představují originální dárky, které můžete dopřát svým blízkým, nejen sobě. Blíží se Vánoce, a tak už byste měli přemýšlet nad tím, co svým blízkým dáte pod stromeček a havajská masáž je jedna z možností.

Zkrášlující čokoládová masáž

Další perlou mezi masážemi je čokoládová masáž, která je často představována jako exkluzivní tělová kůra. Čokoládová masáž působí na všechny smysly těla, zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje tělo a také člověku dodá dobrou náladu. Čokoládová masáž je zástupcem velmi uvolňující a smyslné masáže, které prostě neodoláte.

Výhodou je, že u masáže nepřiberete ani deko navíc, protože čokoládová masáž je na vaše tělo aplikována z vnějšku. Blahodárně působí na vyhlazení a zkrášlení pokožky a uvolní ztuhlé svaly.

 

Sdílet článek