Zážitky – relaxace i adrenalin

Slevové hity až k vám domů

 

Webů srovnávacích nabídky slevových serverů je více. Možná vás ale zaujme možnost mít tyto slevy seřazené přehledně na mapě. Tento systém se jmenuje agregator.cz a je unikátní právě tím, že při koupi voucheru ihned vidíte, kde tuto slevu uplatníte. Pokud plánujete výlet do neznáma, tak se samozřejmě můžete poohlédnout i po slevách z jiných měst.

 

Báječné slevy na čokoládovou masáž

 

Ze slevových webů využívejte především takové slevy, které vás osloví. Možná vás osloví čokoládová masáž se slevou 90 %. Za takovou cenu si můžete více voucherů na čokoládovou masáž, které poté využijete v daném období. Opakovaná návštěva čokoládové masáže má totiž blahodárný vliv na organismus. Relaxační zážitky vás kromě relaxace zbaví toxických látek a uvolní vaše ztuhlé svaly. K tomu se používá biokosmetika.

Seskoky padákem pro tvrdší povahy

 

A pokud se nad představou čokoládové masáže příliš nerozplýváte, pak můžete vyzkoušet seskoky padákem. Seskoky padákem jsou už pořádně ostré, jelikož se skáče z výšky 4 000 metrů nad letištěm rychlostí 200 km/hod po dobu 50 vteřin. I na tuto akci můžete získat báječnou slevu.

Sdílet článek