6 tipů na dárky k Vánocům

Blíží se Vánoce a většina z nás má před sebou shánění dárků. Pro partnery, maminku, tatínka, pro děti, babičky, dědečky, bratry, sestry… Máme pro vás tipy, čím uděláte radost. Hlavně na dárky myslete včas a kupte je co nejdřív, ať si užijete advent bez starostí.

  • Potěšte ženy třeba jemným likérem Baileys a muže kvalitní whiskou, rumem či pálenkou. Výborná vína i destiláty seženete na e-shopu Alkohol.cz, který doručuje zboží včas i před Vánoci a navíc nabízí také službu gravírování. Zkuste darovanou láhev ozvláštnit nějakým vzkazem, logem firmy nebo třeba jednoduchým obrázkem.

Alkohol.cz

  • V dnešní době se snažíme jíst zdravě, často si také nosíme svačiny a obědy v krabičkách do práce. V nabídce obchodu Nasvacinu najdete veškeré vybavení – od krabiček, přes termoláhve, termosky a podobně. Varianty mají jak pro dospělé, tak i pro děti a školáky.
  • Malé školáky zaujme opravdový mikroskop. Je to dárek, který funguje, vaše dítě se naučí a pozná nové věci. Mikroskop značky Levenhuk prodává specialista na optiku Infoto (mají také prodejnu v Praze, kde si můžete produkty vyzvednout.
  • Na podzim a zimu je ideální huňatá deka. Funguje i jako krásný doplněk. Proto nezapomeňte vybrat vhodnou  barvu a vzor. Krásné jsou neutrální přírodní odstíny, které se přesně hodí na zimní čas.
  • Cestovatelé ocení filtrační láhev, díky které budou mít stále po ruce pitnou vodu. Filtrační láhev se postará o to, aby z každé vody vytvořila vodu vhodnou pro konzumaci. Je lehká a skladná, snadno ji přidáte do příručního batohu v letadle. Navíc vydrží extrémní podmínky, voda je připravena okamžitě a ještě k tomu je ekologická.

Termoprádlo

  • Termoprádlo značky ScutumWear je jedinečné a poskytuje naprostý komfort všem outdoorovým nadšencům a sportovcům. Dokonale přilne k tělu, kde vytvoří druhou kůži. Výborně odvádí pot, takže můžete mít jistotu, že se budete i v extrémních podmínkách cítit komfortně. Jedná se o českou značku, na Praze 3 si navíc můžete prádlo vyzkoušet osobně v kamenné prodejně.

Těšíte se na Vánoce? Napište nám svoje tipy na dárky.

Sdílet článek