Chcete být krásná? Pomohou vám pivní koupele!

Karlovy Vary jsou krásné lázeňské město, které se může pyšnit bohatou historií a také léčivými minerálními prameny. Lázeňství má v tomto městě dlouhou tradici. V současné době je město turisty vyhledávané také kvůli pivním lázním. Tento chmelový mok se zde využívá nejen při koupelích, ale také je součástí chutného chmelového chleba, který se podává během koupelí. Pivní lázně patří mezi originální zážitkové dárky, které se mohou ocitnout pod stromečkem vašich rodičů.

Pivní lázně se vyznačují příznivými účinky na lidský organismus. Můžete si zlepšit touto formou obranyschopnost organismu, podpořit cévní soustavu, uvolnit svaly a rozšířit póry. Během koupelí přijdete na jiné myšlenky, zapomenete na starosti a povinnosti, odtrhnete se ze stereotypního života a odbouráte stres. Koupele se v Karlových Varech provádí v kvalitních dřevěných kádích, které přidávají na ojedinělosti atmosféry. Koupele jsou o teplotě 37 °C a receptury se skládají z pivovarnických kvasnic a těch nejlepších odrůd chmele a sladového šrotu.

Pivní koupele si vás podmaní

Koupel trvá asi dvacet minut. Jakmile dvacet minut uběhne, lehnete si na lůžko vyrobené z pravé pšeničné slámy. Koupel je ideální také pro vaše nehty. Do těla se tak vstřebají všechny vitamíny a extrakty z koupele. Budete relaxovat, ochutnáte zdejší světlé a tmavé pivo a také pravý domácí chmelový chléb. Užijte si příjemnou atmosféru a dopřejte si maximální pohodu.

Pivní koupele jsou vhodné jako dárky pro ženy, protože právě ženy si potrpí na relaxaci a odpočinku. Kupte poukaz na pivní lázně své mamince, kamarádce či sestře, určitě takový dárek ocení. Pro muže zvolte spíše adrenalinové dárky, které mu okoření jeho stereotypní život.

Když vás pivní koupele nelákají

Ale pivní koupele nejsou jediné, které si můžete koupit. Nabízí se celá řada wellness pobytů a stále oblíbenější jsou poukazy do profesionálních studií. Jestliže toužíte mít krásné gelové nehty, pak si můžete koupit poukaz na modeláž nehtů do profesionálního nehtového studia. Pokud však chcete být krásná, můžete zajít do kosmetického salonu a podobně.

Sdílet článek