Gelové a akrylové nehty

Nelíbí se vám vaše přírodní nehty? Chcete mít krásné nehty, ale nevíte, jak jich docílit? Vyzkoušejte gelové či akrylové nehty, které dodají vašim nehtům vzhled, o němž již dlouho sníte. Akrylové nehty se vytváří pomocí akrylového prášku a tekutiny, v níž se prášek rozpouští. Lepí se na přírodní nehty a účelem je docílit upravených dlouhých a pevných nehtů. Akrylové nehty jsou oblíbené díky vysoké pevnosti a tvrdosti. Akrylové nehty si můžete dle vlastního uvážení vypilovat do příslušných tvarů a délek.

Přirozený vzhled gelových nehtů

Další možností jsou gelové nehty, kterými opět docílíte dlouhých a pevných nehtů. Gelové nehty jsou ideální pro slabé, třepivé a lámavé nehty. Na přírodní nehty se nanáší pomocí vrstev gelu. Nehty ztuhnou za pomocí ultrafialové lampy. Gelové nehty je nezbytné každé tři týdny doplňovat a je možné je kdykoliv odstranit. Dnes si akrylové a gelové nehty můžete nechat dělat nejen v profesionálních nehtových studiích, ale také doma. Stačí investovat do počátečního vybavení.

Domácí modeláž nehtů

Pokud se rozhodnete pro modeláž nehtů z akrylu, nepotřebujete UV lampu a těšit se můžete na rychlou a snadnou modeláž, která vám zabere hodinu i se zdobením. Kdežto modeláž nehtů z UV gelu potřebuje také UV lampu, v níž gel tvrdne. Je tedy na vás, zda se rozhodnete pro gelové či akrylové nehty. Ale obě metody si nyní můžete provádět z pohodlí svého domova.

Pokud byste si ráda dělala gelové nehty doma, navštivte kupříkladu e-shop Rájnehtů.cz, kde seženete veškeré potřeby pro tvorbu gelových nehtů, včetně zdobení.

Sdílet článek