Gelové nehty: Trendy a novinky 2013

Každá žena chce mít dokonale upravené nehty. Ale jen málokomu příroda nadělila krásné a zdravé nehty. A takovým ženám spěchá na pomoc modeláž nehtů. V současné době si můžete nechat udělat buď akrylové, nebo gelové nehty. Jaké jsou mezi těmito nehty rozdíly? Pro koho jsou jednotlivé varianty vhodné? A jaké jsou trendy pro letošní léto? Na to se podíváme v dnešním článku.

Modeláž nehtů odbornice doporučují nejen z estetického důvodu, ale také z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Díky elegantně upraveným nehtům se budete cítit mnohem lépe. Navíc si můžete v nehtovém studiu říct, jaké nehty chcete, jaké by měly být barvy, jaká by měla být jejich délka a podobně. Jestliže nemáte inspiraci, pomůže vám fotogalerie gelových nehtů. Můžete zhlédnout fotografie nehtů, které již byly vytvořeny a nechat se tak inspirovat.

Je modeláž nehtů vhodná pro každou ženu?

Modeláž nehtů je vhodná pro každou ženu. Některé ženy se obávají, že kvůli nánosu UV gelu či akrylu nemohou přírodní nehty dýchat a v důsledku toho se objeví plíseň. Jestliže je k modeláži použit kvalitní materiál, pak se nemusíte těchto rizik bát. Jestliže nechcete mít gelové či akrylové nehty neustále, nemusíte, ale můžete si je dát pouze k výjimečné události, například na svatbu.

Modeláž nehtů je jednoduchá a časově nenáročná. Používá se k tomu bruska na nehty, UV lampa, pilníky, tipy pro nehty a mnoho dalších.

Co letos letí?

Velmi oblíbenou je stále francouzská manikúra, a to nejen s bílou barvou. Konce nehtů mohou být i v jiných barvách, například v růžové, zelené, oranžové a se třpytkami. V kurzu jsou také různá zdobení a razítka na nehty, které vytvoří na nehtech originální design. Nehty si slaďte s náladou a počasím. Letí veselé barvy, které rozzáří vaše ruce.

Nezapomínejte však na pravidelnou péči o vaše nehty. K tomu vám poslouží přírodní kosmetika na nehty, s níž docílíte dobrého stavu nejen nehtu, ale i jeho okolí.

Sdílet článek