Krása zubů i nehtů

Trápí vás nevzhledný vzhled zubů, nebo se vám nelíbí přírodní nehty? Chcete být krásná, ale nevíte, jak toho docílit? Dnes je krása žádaná a vyhledávaná mnoha ženami. Každá žena si potrpí na svých zubech, nehtech, vlasech, ale také na celkové vizáži. Pro krásu je někdy ale potřeba něco udělat, investovat do ní. Zuby potřebují vybělit, nehty upravit, vlasy ostřihat, obličej vyčistit a postava vytvarovat. Každá část těla potřebuje změnu, aby byla žena skutečně spokojená. Krása spočívá v detailech a právě detailů si všímá také okolí.

Efektivní bělení zubů

Žluté zuby nepůsobí krásně a různé bělící přípravky, které jsou určené k domácímu použití, často nepomáhají. A proto je potřeba podstoupit profesionální bělení zubů. Objevila se unikátní patentovaná technologie ordinačního bělení zubů, která získala název Zoom Advanced Power. Je to bělení zubů nové generace, při němž jsou použity nejmodernější technologie. Stomatologicka klinika vám provede bělení zubů přímo v ordinaci. Tato metoda je nejúčinnější a současně nejšetrnější k vašim zubů. Můžete se těšit na vybělení až o osm odstínů a k tomu vám postačí pouhých 30 až 45 minut. Pokud postoupíte bělení zubů, musíte dodržet pro efektivní výsledek pár důležitých pravidel, jako je absence cigarety či kávových nápojů.

Jak mít krásné přírodní nehty?

Trápí vás i vaše nehty? Chcete být dokonalá po všech směrech? I pro své nehty můžete něco udělat – dodat jim dostatek vitamínů prostřednictvím metody P Shine. Tato metoda je velmi oblíbená, protože je založena výhradně na přírodních produktech. Nehty budou pevné, získají opět vitamíny, které potřebují, a budou mít přirozený vzhled. I vaše přírodní nehty, pokud o ně budete pravidelně pečovat, mohou zapůsobit na okolí.

Sdílet článek