Vyberte ty správné dárky pro muže

Chcete svou drahou polovičku potěšit? Nevíte, co mu koupit k narozeninám, Vánocům a už vůbec ne k výročí? Nechte se inspirovat našim článkem. Dáme vám skvělé tipy na dárky pro muže, jichž určitě využijete. Podívejte se, čím potěšit svého partnera v den jeho narozenin a čím zase v den vašeho výročí.

Dárky pro muže k narozeninám

O mužích je známo, že si potrpí na rychlých autech, a tak jako dárek k narozeninám můžete zakoupit poukaz na jízdu Ferrari, Porsche či jiným rychlým žihadlem. Pokud vám partner již dlouho vykládá, že by rád vyzkoušel tandemový seskok padákem, nebraňte mu v tom a kupte mu tento zážitek. Dárky pro muže nabízí celou řadu takových adrenalinových zážitků – bungee jumping, jízda na čtyřkolkách, jízda na skútru, aquazorbing a mnoho dalších. Preferuje-li muž cvičení a fitness, můžete mu objednat osobního trenéra. Také jsou oblíbené praktické dárky, jako je elektronická cigareta, popelník a podobně.

Originální dárky k výročí

V den vašeho výročí budete hledat asi spíše romantiku než adrenalin. I takové originální dárky jsou v podobě zážitků k sehnání. Svému muži můžete dát poukaz na víkendový pobyt v luxusním hotelu, kdy se budete věnovat pouze jeden druhému. Také je ideální volbou romantická večeře pro dva. Dáte si dobré jídlo, sklenici vína a celý večer se bude ubírat romantickým směrem. Nebo si se svým partnerem můžete odpočinout, protože originální dárky nabízí i pobyt ve wellness hotelu.

Další zážitkové dárky

Máte určitě z čeho vybírat. Pro vašeho muže jsou na internetu připraveny zážitkové dárky všeho druhu. Jestliže adrenalin není to pravé ořechové, můžete vybrat z mnoha relaxačních zážitků. Stačí koupit poukaz na internetu, a pak se s ním vydat do příslušné společnosti. Za dárkový poukaz bude vašemu muži poskytnut zážitek, který jste pro něj přichystala.

Sdílet článek