Nejlepší cestovní pojištění pro rodinu získáte online

Jestliže rádi a často cestujete do zahraničí, jistě víte, jak velmi důležité je cestovní pojištění, bez něhož je výlet do ciziny výrazným rizikem. Možná ale nevíte, jak výhodné dokáže pojištění do zahraničí skutečně být. Mezi nejoblíbenější formy sjednávání patří bezesporu to online, které je nejen přehlednější ale dokonce i levnější. Jak postupovat, abyste získala co nejvíce výhod za skvělou cenu?

Zvolte si typ a hledejte slevy

Začněte nejprve tím, že si za pomocí online kalkulátoru najdete nejvýhodnější možnou variantu. Zadáním doby pobytu v zahraničí, vybrané destinace, zvoleného připojištění a počtu pojišťovaných osob získáte podrobný přehled kompletního pojistného balíčku, který je platný už několik minut po zaplacení. Vhodným výběrem přitom můžete získat výraznou slevu na skupinový balíček nebo celoroční pojistné. Za cenově výhodné se považuje například rodinné cestovní pojištění, které v jedné smlouvě zajistí celou vaši rodinu.

rodinné cestovní pojištění

Nezapomeňte se vhodně připojistit

Samostatnou kategorií jsou varianty připojištění. Jejich účelem je pojmout všechny možné aktivity a situace, ke kterým může v cizině dojít. Před uzavřením smlouvy si vždy důkladně pročtěte VPP pro pojištění do zahraničí. V nich je uvedeno, na jaké situace se pojistka vztahuje. Snadno tak zjistíte, jestli budete připojištění potřebovat či nikoliv. Z druhů připojištění se hodí: připojištění odpovědnosti, zavazadel, storna a rizikových sportů.

VPP pro pojištění do zahraničí

Ochrana i v den odjezdu

Řádné cestovní pojištění si online formou můžete sjednat i v den odjezdu. Nezáleží přitom, zda je půlnoc nebo víkend, nejste závislí na otevírací době pojišťoven. Snadno si můžete spočítat cestovní pojištění online. Sjednaná pojistná smlouva je platná už od chvíle jejího zaplacení. Po něm vám bude zasláno platné potvrzení o sjednaném pojištění, které je zároveň smlouvou se zvolenou pojišťovnou. Zaslanou pojistnou smlouvu si vytiskněte a přibalte k ostatním dokladům.

Sdílet článek