Předškolní výchova našich ratolestí

Milujeme je, ochraňujeme a chceme pro ně to nejlepší. Řeč je samozřejmě o dětech. Od malička se snažíme, aby jim nic nechybělo a nechybovali jsme ve výchově či přístupu k nim. To všechno máme pod kontrolou, dokud jsme s nimi doma. Některé maminky však nemají jinou možnost, než dávat děti pravidelně či na pár dní v týdnu do jeslí. A později přijde samozřejmě čas začlenit je do kolektivu ve školce. Doufáme, že učitelky, vychovatelky a ostatní personál těchto zařízení bude k dětem vlídný, trpělivý a zároveň se bude podílet na jejich všestranném rozvoji.

Hledáme-li ideální jesle nebo školku, bude nás zajímat její vzdálenost od místa bydliště, dostupnost z finančního hlediska a v neposlední řadě počet dětí ve třídě nebo kvalita personálu.

Maxíkova jazyková školka a jesle – více než hlídání dětí

Děti potřebují neustálé podněty, kreativní hraní a možnost proběhnout se venku nebo stavět bábovičky z písku. Maxíkova jazyková školka a jesle tyto nároky dětí dokonale splňuje a předčí očekávání všech rodičů. Můžete zde umístit dítě od jednoho do 7 let a spolehnout se na individuální přístup zaměstnanců. Školka i jesle podporují rozvoj talentu a dovedností vašich ratolestí a spolupracují s mnoha institucemi pro vzdělávání a výchovu.

Mateřská školka i jesle v Praze 5 nabízí skvělé příležitosti pro interakci dětí. Kromě velké zahrady a pískoviště se mohou vyřádit na velkém dopravním hřišti. Zkušený personál vede děti k samostatnosti a ty starší jsou zapojeny do výuky cizího jazyka vedené rodilým mluvčím.

Spokojené dítě i rodič

Krásné vnitřní i venkovní prostředí můžete svým nejmenším dopřát, přihlásíte-li je do školky v Praze 6. Děti budou nadšené aktivitami, které zde mohou trénovat a jejich rodiče spokojeni, že dítko nepláče a nezažívá několikahodinovou nudu. Ba naopak, pravidelné vyjížďky na ponících, zábava v tělocvičně nebo skákání na trampolíně malé hráče příjemně unaví a ocení odpočinek na letní terase. Soukromá školka v Praze 6 vás ohromí poskytovanými možnostmi i klidným okolím.

Řekněte sami, která školka nebo jesle nabízí tolik výhod, zábavy a činností pro vaše milované? V klasických zařízeních tohoto typu je mnoho dětí a učitelů málo, nemají tudíž čas a často bohužel ani chuť se dětem věnovat. Sami nejlépe víme, že školka nás připravuje na další pokračování ve vzdělávání a je moc důležité, jaké základy zde získáme. Investujte proto do rozvoje svého dítěte a zajistěte mu osobnostní rozvoj již v útlém věku.

Sdílet článek